Ecke links Ecke rechts
Header Pic
Header Pic
Header Pic  PfeilStart Header Pic
Header Pic
Menu Główne
Start
O firmie
Nasza oferta
Kontakt
Posiadane certyfikaty
Choice Language
English English
Deutsch Deutsch
Français Français
Polski Polski
Logowanie

Lost Password?
No account yet? Register

Szanowni Państwo Print _CMN_EMAIL_ALT

 

     Firma Aquarian Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w sprzedaży ryb mrożonych, a od grudnia roku 2003 w dostawach do sieciowych sklepów wielko-powierzchniowych oraz dystrybutorów.Zamówienia realizujemy poprzez wiodące firmy logistyczne zajmujące się produktami mrożonymi.

Większe jednorazowe dostawy realizujemy własnym transportem. Poprzez możliwości asortymentowo-cenowe oraz dobra logistykę z chęcią podejmujemy się wszelkich akcji promocyjnych.  

Prowadzimy sprzedaż produktów „luzem” jak i „paczkowanych” pod własnym „logo” lub na tzw. „markę własną” w oparciu o produkcje w naszym Zakładzie Produkcyjnym we Gwdzie Wielkiej koło Szczecinka. Zakład z dniem 15 lipca 2005 otrzymał Pozwolenie na handel na terenie Unii Europejskiej i został mu nadany Weterynaryjny numer unijny z limitem przetwórczym 60.000 kg tygodniowo. Posiadamy gospodarcze procedury celne ostatecznego przeznaczenia i uszlachetniania czynnego – system zawieszeń. Pracujemy na standardach jakości i w oparciu o posiadane certyfikaty IFS i BRC.

Produkcja nasza nie jest do końca zautomatyzowana, co pozwala na szybkie jej przestawienie  celem zaspokojenia ew. pilnych, nawet najbardziej niestandardowych  potrzeb Naszych klientów. 

W stałej ofercie posiadamy pełen asortyment ryb mrożonych i owoców morza przeznaczonych na każdą półkę cenową w kraju jak i za granica różnicując go pod względem rodzaju  jak i stopnia zabezpieczenia przed wysuszkami.  
Naszym celem jest działanie zgodne z najnowszymi trendami i standardami obowiązującymi w rynku w oparciu o HACCP i ISO a poprzez to osiąganie pełnego zadowolenia Naszego klienta.

Zapraszamy do współpracy   –
                                                          z  poważaniem – Zarząd Spółki Aquarian

 
< Prev   Next >
Header Pic
left unten
aQuarian Spółka z o. o., ul. Kaszubska 19, 78-400 Szczecinek tel. 094 37 208 27
right unten